Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Porto mieste Portugalijoje vykstančiame Europos moterų žolės riedulio klubų Iššūkio taurės III diviziono čempionate Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ per antrąsias A grupės rungtynes 3:0 (0:0, 1:0, 2:0, 0:0) įveikė Danijos „Copenhagen“ komandą ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Lietuvos ekipai vėl 2 įvarčius pelnė Kotryna Kartanovič (28 min. ir 44 min. iš mažųjų kampinių), vieną - Deimantė Stankutė (31).

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Laimėjusios šias rungtynes vilnietės užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o dėl antrosios rytoj tarpusavyje kovos „Žuvėdros-Tauro“ jau įveiktos „Copenhagen“ ir šeimininkų „Grupo Desportivo do Viso“ komandos.

A grupės nugalėtojomis tapusios Vilniaus riedulininkės sekmadienį lemiamose rungtynėse dėl kelialapio į aukštesnį divizioną susitiks su B grupės antrąja komanda. Galima spėti, kad tai bus Zagrebo „Mladost“ (Kroatija), šiandien 3:2 palaužusi Stokholmo „Nacka“ (Švedija) riedulininkes.

Pirmąją turnyro dieną B grupėje kroatės net 0:9 pralaimėjo Poznanės „AZS Politechnika“ (Lenkija) riedulininkėms, tad padėtį grupėje galinti sumaišyti švedžių pergalė prieš lenkes šeštadienį yra labai mažai tikėtina.

TURNYRO TVARKARAŠTIS, REZULTATAI, STATISTIKA

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting