Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Porto mieste Portugalijoje vykstančiame Europos moterų žolės riedulio klubų Iššūkio taurės III diviziono čempionate Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ per antrąsias A grupės rungtynes 3:0 (0:0, 1:0, 2:0, 0:0) įveikė Danijos „Copenhagen“ komandą ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Lietuvos ekipai vėl 2 įvarčius pelnė Kotryna Kartanovič (28 min. ir 44 min. iš mažųjų kampinių), vieną - Deimantė Stankutė (31).

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Laimėjusios šias rungtynes vilnietės užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o dėl antrosios rytoj tarpusavyje kovos „Žuvėdros-Tauro“ jau įveiktos „Copenhagen“ ir šeimininkų „Grupo Desportivo do Viso“ komandos.

A grupės nugalėtojomis tapusios Vilniaus riedulininkės sekmadienį lemiamose rungtynėse dėl kelialapio į aukštesnį divizioną susitiks su B grupės antrąja komanda. Galima spėti, kad tai bus Zagrebo „Mladost“ (Kroatija), šiandien 3:2 palaužusi Stokholmo „Nacka“ (Švedija) riedulininkes.

Pirmąją turnyro dieną B grupėje kroatės net 0:9 pralaimėjo Poznanės „AZS Politechnika“ (Lenkija) riedulininkėms, tad padėtį grupėje galinti sumaišyti švedžių pergalė prieš lenkes šeštadienį yra labai mažai tikėtina.

TURNYRO TVARKARAŠTIS, REZULTATAI, STATISTIKA

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn