Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ klubo treneris Maksimas Tarasovas ir žaidėja Monika Ivanauskaitė, bendradarbiaudami su Šiuolaikinės mokyklos centro (ŠiMC) kūno kultūros mokytoja Dovile Bliūdžiūte, surengė kūno kultūros pamoką žolės riedulio tema.

ŠMC

Ši idėja ne nauja. Jau ilgą laiką kiekvieno miesto ir rajono treneriai keliauja į mokyklas pristatyti žolės riedulio, taip stengdamiesi populiarinti šią sporto šaką.

Tačiau tai dažniausiai vyksta rugsėjo mėnesį, kai reikia surinkti vaikus į naujas žolės riedulio grupes.

Monikos idėja buvo, kad tai reikia daryti ištisus metus ir ne tik miestuose, kuriuose žolės riedulys klesti, tačiau ir miestuose, kuriuose jis kol kas neegzistuoja.
 
Šis mini projektas tik prasideda, po vieną žingsnelį bandysime keliauti toliau, populiarinti žolės riedulį ir skatinsime vaikus, jaunimą ir visus žmones domėtis ne tiek plačiai žinoma sporto šaka Lietuvoje.

Komentarai   

+4 #3 adam 2016-11-20 18:05
Nusiraminkit,tuoj zuvedra bus visos Lietuvos flagmanas,LC bus viena vyru,viena moteru.LZRF susistate apie save nemoksas,stai ir Brisiaus galas.
Citata
0 #2 Karolis 2016-11-18 23:28
Rita, jus pesimiste, deja
Zoles riedulys niekados neturejo placios geografijos, visados buvo sunkiai einama i prieki, sporto sakai reikalingos sintetines aikstes, tam kad riedulys vistytusi
Treneriu etatu gauti savivaldybese praktiskai neimanoma, o aktyvistu maza.
Skaudu, kai esami treneriai pavargsta, problema, kad po savim neruosia pamainos
Branduolis yra jis ir veza I prieki:)
Citata
0 #1 Rita 2016-11-17 12:27
Jūs žolės-rieduly, kaip sporto šaką jau išvis išnykimas gresia. Joniškis, Kėdainiai dingo. Kelme vos vos, Vilnius moterų viena komandą dingo iš čempionato. Panevėžio taip, ir nebus vyrų. Ardas irgi gali greit išnykti.
Citata

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn