Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė pabaigė savo pasirodymą Europos III čempionate Slovėnijoje. Merginos paskutinėse rungtynėse prieš Prancūzijos merginas atidavė visas jėgas - startavome taikliu Kristinos Poškutės įvarčiu, kai ji paspaudusi Prancūzijos gynėją perimė kamuolį ir greitame puolime įmušė įvartį. Kitą įvartį realizavo Samanta Jakovleva įmušdama baudinį. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perimė Prancūzijos rinktinė realizavusi 4 greitus įvarčius. Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos rinktinė po taiklaus Kortynos Kartanovič smūgio prisivijo Prancūzijos rinktinę, tačiau nebepavyko persverti rezultato ir rungtynes pabaigėme rezultatu 3:4. Bendroje įskaitoje merginos liko 2 vietoje ir pasipuošė sidabro medaliais! Be to, merginos iškovojo kelialapį į Europos II čempionatą! Galutinė čempionato rikiuotė - Prancūzija, Lietuva, Šveicarija, Kroatija, Slovėnija, Vengrija, Slovakija. Kristina Poškutė čempionato metu mušė 6 įvarčius ir tik 1 įvarčiu atsiliko nuo rezultatyviausios čempionato žaidėjos. Dėkojame trenerių komandai ir merginoms už puikias kovas bei kelialapį į aukštesnį divizioną!