Vilniuje startavo Lietuvos moterų B diviziono rungtynės! Šiaulių sporto gimnazija nugalėjo Kauno „Tauras-Veršvai“ komandą rezultatu 4:0, nors rungtynių pradžia buvo gana apylygė ir šiaulietėms pirmąjį įvartį pavyko pelnyti tik antrojo kėlinio viduryje. Po 2 įvarčius varžovėms įmušė Karolina Karlikauskytė bei Viktorija Mikulskytė. Kitos B diviziono rungtynės buvo įtemptos iki paskutinės minutės - Šiaulių „Akademija“ susitiko su Širvintų SC komanda. Antro kėlinio pabaigoje šiaulietės pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po dviejų taiklių širvintiškės Viktorijos Dalinkevičiūtės įvarčių, rezultatas likus žaisti 5 minutėms buvo lygus -  2:2. Ir, rodos, taip turėjusiosiose pasibaigti rungtynėse tašką padėjo šiaulietė Goda Penkauskaitė, kuri mažojo kampinio metu pelnė įvartį paskutinę rungtynių minutę ir išplešė Šiaulių komandai pergalę! Rungtynėse buvo parodyta raudona kortelė Šiaulių „Akademija“ klubo merginai už pasikartojusį grubų žaidimą.