Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė šiandien Vilniuje (Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadionas, Čiobiškio g. 16) 19 val. rungtynėmis su Ukrainos nacionaline komanda pradės kovą „Hockey Series“ turnyre, kuris yra ir pirmasis atrankos į Tokijo olimpines žaidynes etapas.

IMG 7255

Vėliau Lietuvos rinktinės laukia susitikimai su Čekijos (rugpjūčio 23 d., 19 val.), Turkijos (rugpjūčio 25 d., 17 val.) ir Velso (rugpjūčio 26 d., 16 val.) ekipomis.

Lietuvos rinktinės kapitonė Dovilė Kuklienė teigia, kad komanda varžyboms pasirengė gerai ir yra nusiteikusi siekti kelialapio į antrąjį etapą. Tokiu laimėjimu džiaugsis 3 pirmąsias vietas užėmusios komandos.

„Dirbome visą mėnesį, šlifavome standartines padėtis. Daug nuveikėme, esame gerai pasirengusios, - tvirtino rinktinės kapitonė. - Mūsų tikslas yra pirmasis trejetukas, kitų variantų neturime. Komanda gerai nusteikusi, parodysime, ką mokame ir ką Lietuva gali žolės riedulyje.“

Nepaisant ryžto, mūsų komanda tikėtis bent vienų lengvesnių rungtynių negali.

„Pernai susitikome su Turkijos rinktine, rungtynes baigėme 2:2, todėl keliame sau tikslą šiemet jas įveikti. Čekės, ukrainietės yra stiprios, bet su visomis kovosime, - žadėjo D. Kuklienė. - Silpnų varžovių nėra, tačiau į kitą etapą pateks 3 komandos, mes turime galimybę ir privalome tai padaryti. Labai laukiame ir žiūrovų palaikymo.“

Iš Šiaulių kilusi Lietuvos rinktinės kapitonė kažkada buvo jauniausia nacionalinės komandos narė, o dabar ekipoje yra vyriausia. Nepaisant to, D. Kuklienė yra viena rinktinės lyderių, o sekmadienį per kontrolines rungtynes su Gardino „Neman“ buvo pripažinta geriausia Lietuvos komandos žaidėja.

„Įvertino kaip geriausią, bet visi mūsų rezultatai yra komandiniai nuopelnai, o ne asmeniniai, - šypsojosi riedulininkė. - Šiek tiek spaudimo tenka atlaikyti, klausė kiek man jau metų, bet dar įsilieju į jauną kolektyvą, brandos įnešu.“

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis
2018-08-21 19:00 Lietuva - Ukraina
2018-08-23 19:00 Lietuva - Čekija
2018-08-25 17:00 Lietuva - Turkija
2018-08-26 16:00 Lietuva - Velsas

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts