Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2018 metų Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų B diviziono čempionato sužaistos dar 5 rungtynės. Itin permainingai vyko kova tarp Vilniaus r. SM ir Šiaulių SM „Klevo“, kurioje buvo pelnyta net 15 įvarčių, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę minutę.

A4S 3188

Vilniaus raj. SM antrajame kėlinyje atsiliko 5:7, bet nugalėjo 8:7 (A.Pliadžio nuotr.).

Šio mačo pirmojo kėlinio viduryje šiauliečiai pirmavo 3:1, bet 20 min. sostinės rajono atstovai rezutatą išlygino. Vis dėlto dar iki pertraukos „Klevas“ sugebėjo vėl išsiveržti į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje vėl padidino panašumą iki 2 įvarčių. 29 min. šiauliečiai pirmavo jau 7:5, bet Vilniaus raj. SM auklėtiniai 35, 39 ir 40 min. pelnė tris pergalę atnešusius įvarčius.