Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Rudaminje jau 25-ąjį kartą surengtas tradicinis vaikų uždarų patalpų riedulio turnyras.

WP 20171203 13 31 11 Pro1

Pirmasis turnyras vyko 1992 m. gruodžio 5 d., kai Lietuvoje viešėjo Australijos žolės riedulio atstovas Richard Francisas - pirmasis legionierius Lietuvoje. Jis finansavo ir skatino kiekvienais metais vykdyti jaunųjų riedulininkų turnyrus.

Malonu, kad šį turnyrą sutiko paremti Rudaminos seniūnas Juzefas Šatkevičius.

Visus turnyrus iki šiol organizuodavo Rudaminos „Ryto“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas–metodininkas Vytautas Vilipas.

Malonu, kad šiais metais iniciatyvos ėmėsi Vilniaus rajono sporto mokyklos treneris, Lietuvos rinktinės kapitonas Tomas Kušlevičius, o ilgametis turnyrų rengėjas V. Vilipas jam padėjo.

WP 20171203 12 57 24 Pro1

Teisėjauti padėjo tarptautinės patirties turintis Karolis Donculas, Vilniaus „Rudaminos-Ardo“ vyrų žlės riedulio komandos žaidėjas, Lietuvos rinktinės narys Ernestas Daukševičius, sporto mokyklos auklėtiniai U-14 Lietuvos čempionai Rafalas Stankevičius, Andžejus Burkotas.

Turnyras vyko dviem etapais. Gruodžio 1 d. žaidė žolės riedulio pirmus žingsnius žengiantys „Ryto“ gimnazijos pradinukai, kurie buvo apdovanoti turnyro atminimo medaliais, taip pat jie kovojo dėl taikliausio žaidėjo prizų. Taikliausiais tapo Hienrieta Boisavičiūtė ir Deividas Drutelis, kurie apdovanoti riedulio kamuoliukais.

Grudžio 3 d. vyko pagrindinis turnyras kuriame dalyvavo po dvi „Žuvėdros“ berniukų (tr. S. Gavrilovas ir A. Macijauckas) bei mergaiči (tr. M. Tarasovas) komandas, „Vilniaus rajono SM-Ryto g-jos“ berniukai (tr. T. Kušlevičius) ir mišri komanda.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose vyko labai įtempta kova. Pirmajame pogrupyje įveikusi visus varžovus pirmąją vietą iškovojo „Vilniaus raj. SM-Ryto g-ja“, antrąją - „Žuvėdros“ berniukų antroji komanda, trečiąją - „Žuvedros“ mergaičių pirmoji ekipa.

WP 20171203 13 17 38 Pro1

Antrajame pogrupyje nugalėtojais tapo „Žuvedros“ berniukai, antra liko „Vilniaus raj. SM-Ryto g-jos“ mišri komanda, trečios - „Žuvėdros“ antrosios komandos mergaitės.

Per rungtynės dėl 5 vietos „Žuvėdros“ mergaičių antroji komanda įveikė pirmąją 3:0. Tuo metu mažajame finale vienintelė turnyre dalyvavusi mišri komanda 2:1 įveikė „Žuvėdros“ berniukų antrąją ekipą.

Didžiajame finale susitiko „Žuvėdros“ ir „Vilniaus rajono SM-Ryto g-jos“ berniukai, o laimėjo rezultatu 2:1 pirmieji.

Varžybas stebėjo didelis būrys tevelių tiek iš Rudaminos, tiek iš Vilniaus. Visi žaidėjai apdovanoti turnyro medaliais, naudingiausi žaidėjai - taurėmis (rudaminiečių gretose - Dominyka Jurgo ir Mantas Virbickas), komanda nugalėtoja - čempionų taure.

Po smagiai praleisto sekmadienio visi nenoriai skirstėsi namo ir galvojo apie kitus startus, nes jau grudžio 6 d.(trečiadienį) laukia Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 varžybos Rudaminoje.