Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga šiais metais švenčia 5 metų jubliejų. Tvirtai šaknis žolės riedulio varžybų sistemoje įleidusi lyga šių metų uždarų patalpų sezoną užbaigė tikru dovanų lietumi.

P. Malūko nuotr.

Vaikų kovas stebėjo ir Kupiškio rajono tarybos narys, sporto centro direktoriaus pavaduotojas Zigmas Petrauskas, po varžybų pažadėjęs suburti žolės riedulio komandą.

„Šiemet visi švenčiame vaikų lygos 5 metų jubiliejų. Ši data atėjo visai netikėtai, tikrai negalvojau, kad jau 5 metus dalyvaujame, vykdome ir džiaugiamės tikrai tvirta ir jau įaugusia vaikų varžybų sistema, kuri įtraukiama į LŽRF renginių kalendorių, - sakė LŽRF prezidentas Leonardas Čaikauskas. - Visi galime patvirtinti, kad LVŽRL įaugo į mūsų gyvenimą, o vaikų džiaugsmas - begalinis. Jauniesiems žaidėjams ir treneriams suteikiama unikali galimybė net 8 kartus rungtyniauti tiek salės, tiek lauko sezonuose. Lygos varžybas vainikuoja Olimpinė diena, o tai - 9-osios varžybos, kuriose vaikai ne tik žaidžia bei varžosi, bet ir džiaugiasi didele ir gražia švente.“

Šių metų lygos uždarų patalpų čempionato finaliniame etape susirinko 12 pajėgiausių vaikų komandų, o po varžybų visų laukė gausybė dovanų.

„Visos lygos komandos, o tiksliau taškai, kuriuose yra komandos, žaidžiančios lygoje, gavo lazdų ir kamuoliukų nuo LŽRF ir rėmėjų. Tegyvuoja vaikų lygą!“ - džiaugėsi LŽRF prezidentas.

Berniukų varžybų čempionais tapo jaunieji „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ riedulininkai, finale 7:5 nugalėję Vilniaus raj. sporto mokyklos auklėtinius.

Trečioji vieta atiteko Šiaulių SM „Klevas“ vaikinams, mažajame finale 8:2 palaužusiems Širvintų SM riedulininkus.

Per rungtynes dėl 5-osios vietos Trakų Vokės gimnazijos „Tauras“ vaikai 2:0 įveikė „Klevo“ antrąją ekipą.

Merginų varžybose niekas neprilygo širvitniškėms, kurios tarpsavyje aiškinosi čempionių titulo likimą. Per „auksines“ rungtynes Širvintų SM auklėtinės įveikė Širvintų „Intą“ 8:2.

Tuo metu mažajame finale vyko Šiaulių derbis, kuriame „Klevo“ pirmoji ekipa nugalėjo antrąją rezultatu 5:3.

Per mačą dėl 5-osios vietos Kauno „Tauras-Veršvai“ 5:0 įveikė „Klevo“ trečiąją komandą.