Spausdinti
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ lieka dominuojančia jėga Lietuvos moterų žolės riedulyje! Per 2013-2014 metų Lietuvos čempionato antrąsias finalo serijos rungtynes šiaulietės nepaliko vilčių Vilniaus SM „Taurui“ - 9:2 (5:1) - ir dar kartą tapo čempionėmis!

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - 2013-2014 m. Lietuvos čempionės!

Pirmąsias finalo serijos rungtynes penktadienį „Gintra-Strektė-Universitetas“ laimėjo 5:1.

Per antrąsias rungtynes intriga laikėsi kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio. Evelina Malyševa jau pirmąją minutę išvedė šiaulietes į priekį, po 5 minučių rezultatą padvigubino Donata Grigienė, bet 10-ąją minutę vilnietės po mažojo kampinio atsakė Almos Balkaitytės įvarčiu.

Minimalų skirtumą „Tauras“ išsaugojo iki 23-iosios minutės, kai D. Grigienė dar kartą įrašė savo pavardę į įvarčius pelniusių žaidėjų sąrašą. 32 min. D. Grigienė tai padarė trečią kartą iš 7 metrų baudinio, o tašką pirmajame kėlinyje po mažojo kampinio 34 min. padėjo Dovilė Kuklienė - 5:1.

Iš karto po pertraukos D. Kuklienė pasižymėjo dar kartą, vieną taiklų smūgį pridėjo Erlanda Nomeikaitė, du - E. Malyševa ir 60-ąją minutę rezultatas jau buvo 9:1. Dar vieną paguodos įvertį sostinės ekipai 64 min. iš mažojo kampinio pelnė Aušra Janutaitė.

Rungtynių statistika

Vilniaus SM „Tauras“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 2:9 (1:5)
Įvarčiai: Alma Balkaitytė (10 iš mk), Aušra Janutaitė (64 iš mk); Evelina Malyševa (1, 46, 60), Donata Grigienė (6, 23, 32 iš 7m), Dovilė Kuklienė (34 iš mk, 37), Erlanda Nomeikaitė (44).
Žaliosios kortelės: Dovilė Kuklienė (62; „Gintra-Strektė-Universitetas“), Vytautė Jūraitė (69; „Gintra-Strektė-Universitetas“).

Po rungtynių buvo apdovanotos asmeniniais prizais įvertintos žaidėjos. Rezultatyviausia Lietuvos čempionato žaidėja tapo Šiaulių komandos lyderė D. Grigienė (41 įvartis), geriausios žaidėjos prizas atiteko jos komandos draugei Ramūnei Petrauskaitei, o geriausios gynėjos apdovanojimą atsiėmė „Tauro“ riedulininkė Aušra Janutaitė.

Vilniaus SM „Tauras“ - 2013-2014 m. Lietuvos vicečempionės!

Lietuvos čempionės jau aiškios, bet čempionatas - dar nebaigtas. Mažojo finalo serijoje kovą tęsia Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemų“ ir Šiaulių SM „Klevas-Joma“. Pirmąsias šių komandų rungtynes tik po bulitų serijos 3:2 laimėjo vilnietės. Antrąsias rungtynes komandos žais Šiauliuose birželio 17 dieną (pradžia 18.30 val.). Jei reikės trečiojo mačo, jis bus žaidžiamas Vilniuje birželio 18-ąją (17.30 val.).

Taip pat tęsiasi vyrų čempionatas. Sekmadienį 18 val. Vilniuje antrąsias pusfinalio rungtynes žais Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ ir „Šiauliai“. Pirmąsias rungtynes Šiauliuose širvintiškiai laimėjo 2:0.