2016 metų Lietuvos vyrų uždarų patakpų žolės riedulio čempionate sužaisti 3 ir 4 turų mačai. Per juos 2 pergales pavyko iškovoti tik Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ ekipai.

Sostinės ekipa šį kartą 6:4 (4:2) nugalėjo Širvintų „Ježvitą“ ir Vilniaus derbyje 3:2 (2:1) palaužė „Ardą-Rudaminą“. Per pastarąsias rungtynes V. Rekašius 14 min. išvedė „Ardą-Rudaminą“ į priekį, bet „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ dar iki pertraukos atsakė 2 taikliais smūgiais. 33 min. V. Rekašius pelnė savo antrąjį įvartį ir atkūrė pusiausvyrą, bet paskutinę rungtynių minutę varžovams pergalę išplėšė T. Lakštauskas.

Antrąją vietą ture užėmė 4 taškus surinkę „Klevo-Šiaulių“ vaikinai. D. Grigienės auklėtiniai iš pradžių sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:1) su „Ježvitu“, o po to netikėtai tvirtai 3:1 (1:0) palaužė Širvintų „Intą-Baltic Champignons“.

Pastaroji komanda turą baigė su 3 taškais, nes per pirmąsias dienos rungtynes taip pat 3:1 (1:0) įveikė „Ardą-Rudaminą“.