Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Žolės riedulio klubų 2016 metų Europos taurių turnyruose baigėsi pirmasis etapas. Abi Lietuvos moterų komandos per paskutiniąsias rungtynes kovos dėl kelialapių į aukštesnius divizionus, o vyrų - dėl išlikimo.


Lietuvos čempionės po pergalės prieš Rusijos klubą.

Lietuvos čempionės - Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės - Čempionių taurės III diviziono (Eurohockey Club Champions Challenge I) A grupės varžybas Prahoje užbaigė trečiąja pergale iš tiek pat galimų. Per paskutiniąsias rungtynes šiaulietės 1:0 (0:0) palaužė Volgodonsko „Dončanką“ (Rusija), kuri taip pat laimėjo abu pirmuosius mačus.

Vienintelį rungtynių įvartį 69 min. po mažojo kampinio pelnė Jūratė Juodytė.

Dėl kelialapio į Čempionių taurės II divizioną „Gintra-Strektė-Universitetas“ pirmadienį kovos su B grupėje antrąją vietą užėmusia „Ulster Elks“ (Airija) ekipa. Airės pirmajame etape 2:0 įveikė Prahos „Slavia“ (Čekija) merginas, 3:2 - „Swansea City“ (Velsas) ir 0:1 pralaimėjo Edinburgo universiteto (Škotija) komandai.

REZULTATAI IR TVARKARAŠTIS

Vilniaus „HFTC-Tauro“ riedulininkės per V divizono (Eurohockey Club Champions Challenge III) B grupės trečiąsias rungtynes Gibraltare 3:0 (1:0) sutriuškino Stokholmo „Nacka“ komandą ir taip pat užėmė pirmąją vietą. Įvarčius vilnietėms pelnė Aurelija Butkevičienė (17 min.), Alma Balkaitytė (38 iš mk) ir Ugnė Chmeliauskaitė (49).

Dėl kelialapio į aukštesnį divizioną „HFTC-Tauras“ grumsis su A grupėje antrąją vietą užėmusiomis Vienos „Navax“ (Austrija) riedulininkėmis. Austrės 3 komandų grupėje 2:0 nugalėjo Zagrebo „Mladost“ (Krotija) ir 2:3 nusileido Kardifo universiteto (Velsas) ekipai.

REZULTATAI IR TVARKARAŠTIS

Lietuvos vyrų klubų stovyklose nuotaikos nėra tokios geros. Bratislavoje vykstančiame vyrų ketvirtojo diviziono Europos klubų čempionate (Eurohockey Club Champions Challenge II) abi Lietuvos ekipos vėl patyrė pralaimėjimus. Mūsiškiai grupių etapą užbaigė trečiaisiais pralaimėjimais ir liko grupių ketvirtosiose vietose.

A grupėje Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ sekmadienį 0:5 (0:4) nusileido Gaziantepo „Polis Gucu“ (Turkija), o Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 3:7 (3:4) - „Grammarians“ (Gibraltaras) vyrams. Vilniečiams per šį mačą įvarčius pelnė Artūras Zaleskis (6) ir Dzmitrijus Brotnikas (26 ir 33).

Dėl išlikimo divizione širvintiškiai kovos su tuo pačiu „Grammarians“, o vilniečių laukia susitikimas su „Šenkvice“ (Slovakija) riedulininkais.

REZULTATAI IR TVARKARAŠTIS

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting