Stipriausi Lietuvos žolės riedulio moterų ir vyrų klubai šį savaitgalį dalyvaus Europos taurių turnyruose.

Vyrų Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ir Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ dar kartą grumsis viename turnyre - ketvirtojo diviziono Europos klubų čempionate (Eurohockey Club Champions Challenge II). Gegužės 13-16 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje mūsiškiams iššūkį mes „Grammarians“ (Gibraltaras), „NSA Sofia“ (Bulgarija), „Slagelse“ (Danija), „Gaziantep Polis Gucu“ (Turkija), „Marathon“ (Kroatija) ir „Senkvice“ (Slovakija) ekipos.

Širvintiškiai kovos A grupėje su Slovakijos, Kroatijos ir Turkijos komandomis, o vilniečiai B grupėje - su Danijos, Bulgarijos ir Gibraltaro ekipomis.

PILNAS TVARKARAŠTIS

Tuo metu Lietuvos moterų ekipų keliai išsiskyrė. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ dalyvaus Europos III diviziono (Eurohockey Club Champions Challenge I) čempionate Čekijos sostinėje Prahoje. Turnyro A grupėje daugkartinės Lietuvos čempionės susitiks su „Pisportiva Ferrini“ (Italija), „Dončanka“ (Rusija) ir „Arminen“ (Austrija) riedulininkėmis.

B grupėje grumsis „Swansea City“ (Velsas), Edinburgo universiteto (Škotija), „Ulster Elks“ (Airija) ir Prahos „Slavia“ (Čekija) komandos.

PILNAS TVARKARAŠTIS

Lietuvos vicečempionės - Vilniaus „HFTC-Tauro“ merginos - dalyvauti V divizono čempionate (Eurohockey Club Champions Challenge III) išvyko į tolimąjį Gibraltarą. Šio turnyro B grupėje vilnietės susitiks su šeimininkų „Hawks Ladies“ ir „Eagles“ ekipomis bei „Nacka“ iš Švedijos. A grupėje rungtyniaus Vienos „Navax AHTC“ (Austrija), „Mladost“ (Kroatija) ir Kardifo universiteto (Velsas) riedulininkės.

PILNAS TVARKARAŠTIS