Lietuvos 18-mečių vaikinų rinktinė Bratislavoje dalyvavo Olimpinių vilčių turnyre ir sužaidė trejas rungtynes.

Pirmąją dieną Lietuvos ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 su šeimininkų komanda. Donatos Grigienės treniruojamai ekipai įvarčius pelnė Laimonas Aleknavičius ir Giedrius Kuizinas iš 7 m baudinio (uždirbo L. Aleknavičius).

Antrąją turnyro dieną mūsiškiai nusileido Lenkijos rinktinei 1:5. Varžovai visus įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje: 3 kartus - po mažųjų kampinių, po kartą - iš žaidimo ir 7 m baudinio. Antrajame kėlinyje lietuviai pademonstravo charakterį ir pelnė vienintelį įvartį - po mažojo kampinio pasižymėjo G. Kuizinas.

Turnyras užbaigtas maču su stipria Čekijos ekipa, kuriai pralaimėjo 2:8, nors vienu metu rezultatas buvo lygus 2:2. Šį kartą Lietuvos rinktinėje pasižymėjo Matas Grubliauskas ir Deividas Barzinskas.

„Ne veltui čekai žaidžia A divizione, mūsų jaunimas fiziškai nepajėgė atlaikyti stipraus varžovo, - komentavo D. Grigienė. - Turime gražaus jaunimo, gimusio 2000-2001 m, bet labai atsiliekame fiziškai, gal kad jaunesni?“