Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 2015 metų Europos vaikinų jaunių (iki 18 metų) žolės riedulio III diviziono čempionatas.


Rungtynių akimirka (bfh.by nuotr.).

Pirmąją turnyro dieną Donatos Grigienės treniruojami lietuviai susitiko su šeimininkų rinktine. Baltarusijos vyrų žolės riedulys yra aukštesnio lygio, todėl kaimynai lietuvių nelaiko labai pavojingais varžovais.

Vis dėlto šį kartą mūsų komanda baltarusius gerokai nustebino. Jau 10 min. Edvinas Stankevičius išvedė mūsų krinktinę į priekį, o 20 min. Edgaras Džiovalas rezultatą padvigubino.

Tik po pertraukos šeimininkams pavyko perlaužti rungtynių eigą ir vis dėlto iškovoti pergalę rezultatu 4:2.

D. Grigienė po rungtynių teigė, kad mūsų ekipai tiesiog pritrūko jėgų.

„Varžovai buvo daug stipresni fiziškai, mūsų jaunimas (15-16 metų žaidėjai) dar neužaugę tokiam čempionatui. Visi stengėsi, kovojo, labai gerai vartus gynė Nikas Androšiūnas. Po rungtynių visi gyrė mūsų komandą, sakė nesitikėję, kad lietuviai gali būti rimti varžovai“, - pasakojo trenerė.

Per kitas turnyro rungtynes Ukrainos komanda sutriuškino Bulgarijos ekipą 6:1 (2:0).

TURNYRO TVARKARAŠTIS