Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė šiandien Dubline pradės Pasaulio lygos atrankos II etapo varžybas. Per pirmąsias B grupės rungtynes 14.30 val. mūsiškės susitiks su Čilės rinktine.


Lietuvos rinktinės treniruotės akimirka.

Išvakarėse Lietuvos ekipa planavo sužaisti kontrolines rungtynes su A grupėje rungtyniausiančiomis ukrainietėmis. Deja, mačas neįvyko, nes Ukrainos rinktinė dėl vėluojančio skrydžio labai vėlai pasiekė Airijos sostinę.

Tad mūsų komanda stadione tik surengė įprastą treniruotę.

Kovo 15-ąją lietuvių laukia mačas su Austrijos rinktine, o kovo 17-ąją - su Baltarusijos. Kovo 19-ąją vyks ketvirtfinaliai (grupių pirmosios vietos žais su ketvirtosiomis, o antrosios - su trečiosiomis), kovo 21-ąją - pusfinaliai, o kovo 22-ąją - finalai. Finalininkės pelnys kelialapius į Pasaulio lygos III etapą, o trečiąją vietą užėmusios ekipos likimą, pasibaigus visiems II etapo turnyrams, lems reitingas.

Beje, šiandien gimtadienius švenčia vienas rinktinės trenerių Rimantas Čaikauskas ir jo brolis Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas. Garsiam žolės riedulio treneriui R. Čaikauskui šiandien sueina 60 metų, o L. Čaikauskui - 58.

Daugiau informacijos apie turnyrą:

Airijos žolės riedulio federacija - Hockey.ie
Tarptautinė žolės riedulio federacija - FIH.ch