Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės metė rimtą iššūkį stipriausiai Olandijos komandai. Per Šiaulių arenoje vykstančio uždarų patalpų Čempionų taurės elito diviziono čempionato II etapo C grupės rungtynes mūsiškės po atkaklios kovos vis dėlto turėjo pripažinti „s'Hertogenbosch“ pranašumą rezultatu 2:5 (2:2).

Olandijos ekipa labai greitai patvirtino rungtynių favoritės statusą ir jau 5 min. pirmavo 2:0. Tik tuomet šiaulietėms pavyko nugalėti jaudulį ir žaidimas po truputį išsilygino. 10 min. arenoje nugriaudėjo aplodismentai, kai „Gintra-Strektė-Universitetas“ uždirbo mažąjį kampinį, o Erlanda Nomeikaitė jį užbaigė taikliu metimu į vartus.

Nespėjus džiaugsmo aistroms nurimti arenoje susirinkę žiūrovai gavo progą pašokti iš savo vietų dar kartą - 11 min. po gražios atakos Jūratė Juodytė rezultatą išlygino.

Antroji pirmojo kėlinio dalis vyko lygioje kovoje, bet nė vienai komandai pasižymėti nebepavyko.

Deja, antrasis kėlinys prasidėjo pirmojo pradžios scenarijumi. 25 min. šiauliečių ataka baigėsi daug aistrų sukėlusiu ir teisėjos neįskaitytu įvarčiu. Arbitrė nusprendė, kad po perdavimo į olandžių zoną joje kamuolio šiaulietės nepalietė, o šis įskriejo į vartus atšokęs nuo „s'Hertogenbosch“ žaidėjos lazdos. Tokiu atveju įvartis nėra įskaitomas.

Iš karto po šio epizodo olandės surengė ataką, kuri baigėsi įvarčiu.

28 min. lemiamos įtakos rungtynių eigai turėjo dar vienas teisėjų sprendimas. Erlanda Nomeikatė po pražangos prieš save išvyko žaliąją kortelę ir 2 minutėms buvo pašalinta iš aikštės. Den Bošo ekipa kiekybiniu pranašumu pasinaudojo akimirksniu ir vėl padidino savo pranašumą iki 2 įvarčių.

39 min. „Gintros-Strektės-Universiteto“ žaidėjos turėjo dvi tobulas progas sugrąžinti intrigą, bet abiem jomis nepasinaudojo. Iš pradžių Donata Grigienė pabėgo viena prieš viešnių vartininkę, bet jos neįveikė, o po to J. Juodytei po komandos draugės perdavimo nepavyko pataikyti į tuščius vartus.

Šios klaidos šiaulietėms kainavo itin brangiai. Žolės riedulio uždarų patalpų turnyruose už pergalę skiriami 5 taškai, už pralaimėjimą 1 ar 2 įvarčiais - 1 taškas, o pralaimėjimas didesniu skirtumu taškų neatneša.

„Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkių atlaidumu pasinaudojusios „s'Hertogenbosch“ žaidėjos surengė paskutinę ataką, kurios metu uždirbo mažąjį kampinį, ir jau pasibaigus mačo laikui jį realizavo. Taip šiaulietės neteko ir paguodos taško.

Rungtynių statistika

„s'Hertogenbosch“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 5:2 (2:2)
Įvarčiai: 1:0 Lieke Hulsen (3), 2:0 Merel de Blaey (5), 2:1 Erlanda Nomeikaitė (10 iš mk), 2:2 Jūratė Juodytė (11), 3:2 Lieke Hulsen (26), 4:2 Vera Vorstenbosch (29), 5:2 Merel de Blaey (40+ iš mk).
Žalioji kortelė: Erlanda Nomeikaitė (28).
Teisėjos: Rachel Williams (Anglija), Celine Martin-Schmets (Belgija).

PILNAS PROTOKOLAS

Per kitas dėl išlikimo elito divizione kovojančios C grupės rungtynes šį vakarą „Reading“ (Anglija) sutriuškino „Cambrai“ (Prancūzija) rezultatu 6:1 (4:1).

Visoms komandos likus sužaisti po vienerias rungtynes „s'Hertogenbosch“ turi 10 taškų, „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir „Reading“ - po 5, „Cambrai“ - 0. Olandės jau užsitikrino išlikimą elito grupėje, o prancūzės kitais metais tikrai žais II divizione. Lietuvos ir Anglijos čempionės savo likimą išsiaiškins sekmadienį 10 val. per tarpusavio rungtynes.

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts