Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per Europos žolės riedulio uždarų patalpų čempionų taurės turnyro pirmąsias B grupės rungtynes po dramatiškos kovos turėjo pripažinti Prahos „Slavia“ riedulininkių pranašumą rezultatu 3:4 (1:1).

Mūsų ekipa per šias rungtynes net 3 kartus pirmavo, bet varžovės vis lygino rezultatą.

Pirmą kartą sėkmė mūsiškėms nusišypsojo 10 min., kai dvi „Gintros-Strektės-Universiteto“ žaidėjos privertė suklysti kamuolį kontroliavusią varžovę ir išprovokavo mažąjį kampinį. Jį puikiu smūgiu į apatinį vartų kampą įvarčiu pavertė Simona Grubliauskaitė!

Po šio epizodo čekės perėmė iniciatyvą, nuolat kontroliavo kamuolį prie pat šiauliečių zonos ir 12 min. sugebėjo išvesti Adelą Bižovą prieš „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartininkę Viktoriją Vileikytę. „Slavia“ kapitonė puikiai pasinaudojo situacija ir išlygino rezultatą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką vėl aktyviau žaidė šiaulietės, bet antrą kartą persverti rezultato nepavyko.

Antrą kartą šiaulietės į priekį įsiveržė 25 min., kai puikią ataką taikliu smūgiu užbaigė Samanta Jakovlevaitė. Netrukus ji galėjo padidinti savo komandos pranašumą, bet iš patogios padėties nepataikė į vartus.

Antrojo kėlinio viduryje „Gintra-Strektė-Universitetas“ gavo progą žaisti daugumoje dėl varžovės pašalinimo, bet pranašumu nepasinaudojo. „Slavia“ žaidėjos atsilaikė ir 31 min. pačios surengė puikią ataką. Po aštraus perdavimo į šiauliečių zoną, Adela Mejzlikova kyštelėjo lazdą ir skriejimo kryptį pakeitęs kamuolys įskriejo į vartus.

33 min. dar vieną progą pasižymėti turėjo S. Jakovlevaitė. Ji pavojingai įsiveržė į čekių zoną, vartininkė šiaulietės metimą atrėmė, bet savo lazda užkabino varžovės lazdą ir buvo skirtas mažasis. Deja, „Gintros-Strektės-Universiteto“ žaidėjoms nepavyko standartinės situacijos užbaigti net smūgiu į vartus.

35 min. šiaulietės surengė tiesiog pavyzdinę ataką - po 2 perdavimų Jūratė Juodytė su kamuoliu liko prieš tuščius čekių vartus ir dar kartą išvedė savo ekipą į priekį.

Deja, 37 min. po klaidos ginantis buvo skirtas mažasis kampinis jau į „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartus. Į vartus skriejusį kamuolį koja sustabdė aikštės žaidėja, todėl sekė 7 metrų baudinys, kurį realizavo ta pati A. Mejzlikova.

Tuomet „Gintra-Strektė-Universitetas“ pakilo į paskutinį šturmą. Paskutinę mačo minutę Ramūne Petrauskaitė pavojingai įsiveržė į „Slavia“ zoną ir perdavė kamuolį į laisvą plotą, kuriame, deja, nebuvo nė vienos komandos draugės. Čekės perėmė kamuolį ir surengė greitą ataką, kurią užbaigė įvarčiu.

Likusioms 13 sek. mūsų ekipa pakeitė vartininkę aikštės žaidėja, bet greitai prarado kamuolį ir nesugebėjo sukurti nieko pavojingo.

Rungtynių statistika

Prahos „Slavia“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 4:3 (1:1)
Įvarčiai: 0:1 Simona Grubliauskaitė (10 iš mk), 1:1 Adela Bižova (12), 1:2 Samanta Jakovlevaitė (25), 2:2 Adela Mejzlikova (31), 2:3 Jūratė Juodytė (35), 3:3 Adela Mejzlikova (37 iš 7m), 4:3 Renata Capouhova (40).
Žalioji kortelė: Adela Mejzlikova (29).
Teisėjos: Karine Alves Pereira, Montserrat Solorzano.

PILNAS PROTOKOLAS

Per kitas B grupės rungtynes Madrido „Club de Campo“ (Ispanija) sutriuškino „Cambrai“ (Prancūzija) 7:1 (4:0).

A grupėje per pirmąsias dienos rungtynes Hamburgo „Uhlenhorster“ (Vokietija) nugalėjo Sumų „Sumčanka“ 5:2 (4:1), o „´s-Hertogenbosch“ (Olandija) palaužė „Reading“ (Anglija) 4:1 (0:1).

Antrąsias rungtynes šiaulietės žais šiandien 17.50 val. su „Cambrai“.

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts