Kviečiame pareikšti savo nuomonę renkant geriausius 2014 metų Lietuvos riedulininkę ir riedulininką!
Lietuvos žolės riedulio federacijos vykdomojo komiteto sprendimu į geriausių metų riedulininkų titulus pretenduoja šie sportininkai:
MOTERYS
Olga Maksimovič
EuroHockey Indoor Nations Championship II, Šiauliai (LTU) - 6 VIETA
EuroHockey Indoor Club Trophy, Šiauliai (LTU) - 1 VIETA
Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas - 3 VIETA
EuroHockey Challenge III, Vienna (AUT) - 2 VIETA
Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas - 3 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Šiauliai (LTU) - 3 VIETA
Kristina Poškutė
EuroHockey Indoor Nations Championship II, Šiauliai (LTU) - 6 VIETA
Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas - 2 VIETA
EuroHockey Challenge III, Vienna (AUT) - 2 VIETA
Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas - 2 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Šiauliai (LTU) - 3 VIETA
Ramūnė Petrauskaitė
EuroHockey Indoor Nations Championship II, Šiauliai (LTU) - 6 VIETA
EuroHockey Indoor Club Trophy, Šiauliai (LTU) - 1 VIETA
Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas - 1 VIETA. GERIAUSIA GYNĖJA.
EuroHockey Challenge II, Lambersart (FRA) - 5 VIETA
Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas - 1 VIETA. GERIAUSIA ŽAIDĖJA.
FIH Hockey World League Round 1, Šiauliai (LTU) - 3 VIETA
Dovilė Kuklienė
EuroHockey Indoor Nations Championship II, Šiauliai (LTU) - 6 VIETA
EuroHockey Indoor Club Trophy, Šiauliai (LTU) - 1 VIETA
Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas - 1 VIETA
EuroHockey Challenge II, Lambersart (FRA) - 5 VIETA. REZULTATYVIAUSIA ŽAIDĖJA.
Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas - 1 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Šiauliai (LTU) - 3 VIETA
Donata Grigienė
EuroHockey Indoor Nations Championship II, Šiauliai (LTU) - 6 VIETA
EuroHockey Indoor Club Trophy, Šiauliai (LTU) - 1 VIETA. GERIAUSIA PUOLĖJA.
Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas - 1 VIETA, REZULTATYVIAUSIA ŽAIDĖJA.
EuroHockey Challenge II, Lambersart (FRA) - 5 VIETA
Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas - 1 VIETA. REZULTATYVIAUSIA ŽAIDĖJA.
FIH Hockey World League Round 1, Šiauliai (LTU) - 3 VIETA. GERIAUSIA ŽAIDĖJA.
VYRAI
Maksimas Tarasovas
Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatas - 1 VIETA
EuroHockey Challenge IV, Kordon (MLT) - 2 VIETA
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas - 2 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Praha (CZE) - 5 VIETA
Albertas Kušlevičius
Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatas - 2 VIETA
EuroHockey Challenge III, Bratislava (SVK) - 5 VIETA
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas - 1 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Praha (CZE) - 5 VIETA
Vaidotas Kringelis
Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatas - 3 VIETA
EuroHockey Challenge III, Bratislava (SVK) - 5 VIETA
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas - 3 VIETA. GERIAUSIAS KOMANDOS ŽAIDĖJAS.
FIH Hockey World League Round 1, Praha (CZE) - 5 VIETA
Dominykas Varnas
Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatas - 1 VIETA
EuroHockey Challenge IV, Kordon (MLT) - 1 VIETA
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas - 2 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Praha (CZE) - 5 VIETA
Rokas Rudenka
Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatas - 2 VIETA
EuroHockey Challenge III, Bratislava (SVK) - 5 VIETA
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas - 1 VIETA
FIH Hockey World League Round 1, Praha (CZE) - 5 VIETA
BALSAVIMAS BAIGTAS