Rugpjūčio 23 dieną į Rudaminos žolės riedulio stadioną susirinko grupė šio žaidimo mylėtojų – tie, kas prieš 25 metus 1989 m. pavasarį pirmą kartą paėmė į rankas riedulio lazdas, ir dabartiniai Rudaminos žolės riedulio tradicijų tesėjai, daugkartinio Lietuvos čempiono „Ardo-Rudaminos“  klubo žaidėjai.


Jubiliejui pažymėti pagamintas specialus magnetukas.

Šio jubiliejaus paminėjimo, draugiško susitikimo tarp dviejų kartų atstovų iniciatoriai – pirmieji „Rudaminos“ komandos žaidėjai, pedagogas ir pirmasis komandos treneris Vytautas Vilipas bei dabartinis „Ardo-Rudaminos“ vadovas Arvydas Ilgevičius.

Daugeliui jau žilstelėjusių veteranų buvo malonu prisiminti jaunystę, susitikti su seniai matytais komandos draugais, išbandyti visiškai kitos kokybės, nei tai buvo prieš ketvirtį amžiaus, aikštės dangą, žaidimo inventorių.

Susitikimą vainikavusiose draugiškose rungtynėse po įdomios, azartiškos kovos 5:2 stipresni buvo jaunesni „Ardo-Rudaminos“ žaidėjai. Veteranams įvarčius pelnė Vitalijus Žemoitas ir Regimantas Kievinas. Prieš 25 metus „Rudaminai“ pirmą kartą startavus Lietuvos čempionate Regimantas buvo tas žaidėjas, kuris į ilgametę komandos istoriją įrašė pirmąjį įmuštą įvartį.

Puikiai praleistas laikas, pilnas teigiamų emocijų ir prisiminimų, tapo savotišku startu kasmetiniam veteranų turnyrui, į kurį tikimasi sukviesti Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Rudaminos ir draugų iš Vokietijos bei Baltarusijos komandų veteranus.