Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 21 metų) rinktinei Europos III diviziono čempionate Čekijoje taškų pelnyti nepavyko. Per paskutiniąsias rungtynes mūsiškiai 1:5 (1:2) pralaimėjo pirmąją vietą užėmusiai Turkijos ekipai.

Turkai jau pirmąją minutę pelnė įvartį, bet 19 min. po mažojo kampinio Vaidotas Kringelis rezultatą išlygino.

21 min. iš aikštės buvo pašalintas Turkijos rinktinės žaidėjas Numanas Poyrazas (10 min. gavo geltonąją kortelę), bet mūsų ekipai tai mažai padėjo. 31 min. turkams po mažojo kampinio pranašumą sugrąžino Onuras Acikgozas. Po pertraukos šis žaidėjas dar 3 kartus realizavo standartines padėtis (45 min. - baudinys, 52 ir 67 min. - mažieji kampiniai) ir įtvirtino savo ekipos pranašumą.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas šios dienos rungtynes Azerbaidžanas po puikaus mačo 4:3 (2:3) palaužė Gibraltarą, o Čekija sutriuškino Slovakiją 5:0 (2:0).

Galutinėje čempionato lentelėje turkai (13 taškų) - pirmi, čekai (12) - antri, slovakai (7) - treti, azerbaidžaniečiai (6) - ketvirti, Gibraltaro riedulininkai (5) - penkti, lietuviai (0) - šešti.