Lietuvos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos II diviziono čempionato A grupės varžybų. Mūsiškiai šiandien 3:8 (2:3) nusileido bulgarams ir grupėje liko treti.

Lietuvos riedulininkai A grupėje liko treti (A. Pliadžio nuotr.)

Čempionatą mūsiškiai užbaigs sekmadienį 12 val. rungtynėmis su B grupėje antrąją vietą užėmusia Gibraltaro komanda. Šį mačą tiesiogiai transliuos SportoTV.lt.

Per rungtynes su bulgarais Lietuvos rinktinė jau per pirmąsias 15 min. praleido 2 įvarčius, bet pasinaudojo dviem mažaisiais kampiniais ir rezultatą išlygino. 24 min. pasižymėjo Giedrius Kuizinas, o 32 min. - Edgaras Džiovalas. Deja, likus minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos varžovai vėl persvėrė rezultatą savo naudai.

Po pertraukos Lietuvos rinktinės žaidimas subyrėjo ir mūsų komanda praleido net 5 įvarčius. Tik paskutinę mačo minutę E. Džiovalui pavyko pelnyti paguodos įvartį.

A grupės nugalėtojais tapo ir kelialapį į I divizioną iškovojo šveicarai, per dvejas rungtynes surinkę 4 taškus. Antri su 3 taškais liko bulgarai. Lietuvos rinktinės sąskaitoje - 1 taškas.

B grupės nugalėtojais ir antrojo kelialapio į I divizioną savininkais tapo Azerbaidžano riedulininkai. Jie šiandien 4:1 (2:1) nugalėjo armėnus. Antrąją vietą B grupėje užėmė Gibraltaro rinktinė (3 taškai), o armėnai (0 taškų) liko treti.

Sekmadienį 16 val. turnyro finale susitiks Šveicarijos ir Azerbaižano rinktinės, 12 val. jėgas išbandys Lietuvos ir Gibraltaro ekipos, o 14 val. - Bulgarijos ir Armėnijos.