Jaunieji Rudaminos žolės riedulio žaidėjai jau 10-ąjį kartą apsilankė Vokietijos mieste Erfurte ir išbandė jėgas tarptautiniame 10 Pupelų (Puffbohnen) turnyre. Kelionę rengė ir komandos žaidimui vadovavo treneris Vytautas Vilipas, jam padėjo vokietis Georgas Goldbachas, Vilniaus universitete studijuojantis lietuvių kalbą.


Šį kartą į turnyrą vyko 5 moksleiviai iš F. Ruščico gimnazijos ir du iš „Ryto“ gimnazijos. Iki Magdeburgo riedulininkai vyko „Eurolines“ maršrutiniu autobusu, iš ten į Erfurtą - traukiniu.

Turnyre dalyvavo 44 komandos (24 mergaičių, 20 berniukų), kuriose žaidė per 300 sportininkų.

Mūsų jaunieji žolės riedulininkai žaidė vyriausių - 11-12 metų - sportininkų grupėje. Rudaminos komandoje žaidė ir mergaitė, perspektyvi riedulininkė Adriana Azgrodovaitė iš F. Ruščico gimnazijos.

Pirmąsias rungtynes lietuviai žaidė su šeimininkų Erfurto komanda. Rungtynes baigėsi lygiosiomis 2:2. Vėliau pirmąją turnyro dieną nusileista „Kassel HC“ 0:2 (galutinėje įskaitoje jie užėmė 5 vietą) ir 2:1 lamėta prieš „Jena SSC“ (2 vieta turnyre).

Antrąją dieną buvo pralaimėta būsimiems čempionams „CHC Kothen“ 0:6 ir sužaista 0:0 su „Freiburger HTC“ (3 vieta).

Galutinėje turnyro įskaitoje Rudaminos riedulininkai užėmė 4-ąją vietą. Nuo trečiosios juos skyrė 1 taškas.

Turnyro dalyviai apdovanoti diplomais ir atminimo medaliais. Turnyro pertraukų metu vaikai turėjo galimybę išbandyti įvairius žaidimus, o po turnyro aplankė Erfurto senamiestį ir jo įžymybes - Kremerbriuką (namais užstatytas XV a. tiltas), miesto Katedrą ir Petersbergo tvirtovę.