Vilniuje sužaisti 2014 metų vyrų žolės riedulio uždarų patalpų B diviziono II rato 1 ir 2 turų mačai. Per juos po 2 pergales iškovojo čempionate pirmaujančios Širvintų ir Vilniaus komandos, o neseniai įkurtas Daugų „Nanseno klubas“ į savo sąskaitą įsirašė jau antrąją pergalę.

„Nanseno klubas“ po labai atkaklios kovos palaužė Kauno „Veršvus“ (A. Pliadžio nuotr.)

ALFREDO PLIADŽIO NUTORAUKŲ GALERIJA

Atkakliausia kova šiame ture vyko tarp „Nanseno klubo“ ir Kauno „Veršvų“ ekipos. Pirmajame kėlinyje komandos 17 minučių žaidė be įvrčių, tačiau per paskutiniąsias pasižymėjo net 3 kartus. 18 min. L. Jankauskas išvedė Kauno komandą į priekį, bet per likusias 2 minutes du kartus pasižymėjo Daugų komandos žaidėjas R Savickas.

Po pertraukos (23 min.) M. Makauskas padidino „Nanseno klubo“ pranašumą iki 3:1, bet kauniečiai T. Biliekas (25 min.) ir L. Jankauskas (31) taikliais smūgiais išlygino rezultatą - 3:3.

Vis dėlto 35-ąją minutę M. Makauskas pasižymėjo dar kartą iš išplėšė pergalę Daugų klubui.