Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ namie laimėjo Europos klubų čempionių II diviziono varžybas ir iškovojo kelialapį į elito grupę. Per paskutiniąsias turnyro rungtynes mūsiškės 7:2 (3:1) nugalėjo Antverpeno „Royal Antwerp“ ekipą.

Prieš mačą buvo aišku, kad mūsų komandai kelialapį į I divizioną užtikrintų lygiosios, tačiau šiaulietės net neketino galvoti apie tokio rezultato siekimą. Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Gintra-Strektė-Universitetas“ perėmė iniciatyvą ir jau 3 min. Donata Grigienė išvedė savo ekipą į priekį.

7-ąją minutę po Inos Kenstavičiūtės metimo rezultatas tapo 2:0.

Antverpeno klubas atsigavo pirmojo kėlinio antroje pusėje. Po vienos belgių atakos šiaulietes nuo įvarčio išgelbėjo Viktorija Vileikytė, tačiau po minutės Ramūnė Petrauskaitė gavo žaliąją kortelę ir dar buvo skirtas mažasis kampinis į „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartus. Šia situacija viešnios pasinaudojo ir sumažino atsilikimą iki 1:2.

Laimei, jau po minutės analogiška situacija pasikartojo prie „Royal Antwerp“ vartų. Belgijos komandos žaidėja išvydo prieš save žaliąją kortelę, o Erlanda Nomeikaitė po mažojo kampinio pasiuntė kamuoliuką į svečių vartų „devyniukę“ - 3:1!

Antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos komanda galutinai sužlugdė belgių viltis išsigelbėti. 24 min. po solinio reido dešiniuoju kraštu Irmantė Paulavičiūtė įmušė ketvirtąjį įvartį!

27-ąją minutę skirtumą dar padidino I. Kenstavičiūtė, o 28-ąją po mažojo kampinio šeštąjį šiauliečių įvartį pelnė Dovilė Kuklienė!

31-ąją minutę po gražios atakos D. Kuklienė pelnė dar vieną įvartį, o belgės 37-ąją minutę po mažojo kampinio sušvelnino rezultatą iki 7:2.

Per kitas C grupės rungtynes šiandien Anglijos „Reading“ ir Škotijos „Dundee Wanderers“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Galutinėje C grupės turnyro lentelėje „Gintra-Strektė-Universitetas“ surinko 12 taškų, „Reading“ - 9, „Dundee Wanderers“ - 8, o „Royal Antwerp“ - 1. Lietuvos ir Anglijos komandos pelnė kelialapius į Europos čempionių taurės A divizioną.