Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per Europos klubų čempionių taurės II diviziono paskutiniąsias A grupės rungtynes nugalėjo „Dundee Wanderers“ (Škotija) komandą 2:1 (1:1) ir į II etapą žengė su auksiniais taškais.

Škotijos ekipa buvo laikoma rimčiausia mūsiškių varžove A grupėje ir ji tai įrodė. Pirmajame kėlinyje visą laiką vyko lygi kova.

Kėlinio 7-ąją minutę Erlanda Nomeikaitė įsiveržė į varžovių zoną dešiniuoju kraštu, prie savęs pritraukė keletą gynėjų bei vartininkę ir puikiai perdavė kamuoliuką prie 7 metrų žymos vienai likusiai Donatai Grigienei. Mūsų komandos kapitonei beliko pelnyti įvartį į tuščius vartus.

Deja, pranašumo iki pirmojo kėlinio pabaigos išsaugoti nepavyko. 18-ąją minutę škotės nestandartiškai įžaidė mažąjį kampinį ir išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje jau šiaulietės uždirbo mažąjį kampinį, o po galingo Simono Grubliauskaitės metimo Dandžio ekipą išgebėjo virpstas.

Kėlinio viduryje pasipylė „Gintros-Strektės-Universiteto“ žaidėjų klaidos aikštės vduryje. Po jų „Dundee Wanderers“ keletą kartų iš eilės puolime susikūrė kiekybinę persvarą ir tik vartininkės Viktorijos Vileikytės meistriškumas išgelbėjo šiaulietes nuo įvarčio. Kartą besigelbėdamos nuo įvarčio mūsiškės išmušė kamuoliuką už galinės linijos ir buvo nubaustos mažuoju kampiniu, po kurio jau mūsų komandą išgelbėjo virpstas.

Lemiamas rungtynių epizodas nutiko 33 minutę. Tuomet Dovilė Kuklienė uždirbo mažąjį kampinį prie Škotijos komandos vartų ir šį kartą S. Grubliauskaitė jau nesuklydo - dar vienu galingu metimu pelnė pergalingą įvartį!

Po šio mačo „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir „Dundee Wanderers“ pateko į turnyro C grupę, kurioje kartu su B grupėje geriausiai pasirodžiusiomis „Reading“ (Anglija) ir Antverpeno „Royal Antwerp“ (Belgija) ekipomis kovos dėl 2 kelialapių į elito divizioną. C grupėje varžybas su 5 taškais pradės „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir „Reading“, su vienu tašku - „Dundee Wanderers“, o be taškų - „Royal Antwerp“.

Šiandien 19.30 val. „Gintra-Strektė-Universitetas“ susitiks su „Reading“. Anglijos čempionės turnyro B grupėje nugalėjo Turkijos „Kecioren Baglum“ 5:2 (1:2) ir „Royal Antwerp“ - 4:1 (1:1) bei sužaidė lygiosiomis 4:4 (2:0) su Šveicarijos „Rotweiss Wettingen“.

Per paskutiniąsias turnyro rungtynes šiaulietės sekmadienį 14 val. 10 min. susitiks su belgėmis. Antverpeno komanda, kaip jau minėjome, 1:4 (1:1) pralaimėjo anglėms, tačiau nugalėjo šveicares 5:1 (4:0) ir turkes - 4:0 (1:0).

Visas „Gintros-Strektės-Universiteto“ rungtynes tiesiogiai transliuos SportoTV.lt. Kviečiame palaikyti mūsų komandą!