Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ puikiai pradėjo Europos klubų čempionių II diviziono čempionatą Šiaulių arenoje. Per antrąsias A grupės rungtynes mūsiškės nugalėjo Danijos „Slagelse“ riedulininkes 7:2 (3:0) ir užsitikrino vietą geriausiųjų ketverte!

Šiaulių ekipa pradėjo rungtynes klaida, po kurios danės jau pirmąją minutę gavo teisę mušti mažąjį kampinį. Laimei, jų metimas nebuvo tikslus. Vėliau „Gintra-Strektė-Universitetas“ drausmingai gynėsi ir pradėjo kurti progas įvarčiui pelnyti. 4-ąją minutę mūsiškėms pagaliau pavyko pralaužti viešnių gynybą - pasižymėjo Dovilė Kuklienė.

Po to buvo sukurta dar daug progų pasižymėti, tačiau šiauletėms trūko tikslumo arba buvo bandoma viską atlikti per daug tobulai - vis bandyta atlikti vienu perdavimu per daug.

Danių gynybą vėl pralaužti pavyko tik 15-ąją minutę. Tuomet šiaulietės surengė labai gražią ataką, kurios smaigalyje atsidūrusiai gynėjai Ramūnei Petrauskaitei po Donatos Grigienės perdavimo beliko nukreipti kamuoliuką į tuščius vartus.

18-ąją min. po mažojo kampinio D. Kuklienė pasižymėjo dar kartą ir padidino „Gintros-Strektės-Universiteto“ persvarą iki 3:0!

Antrojo kėlinio pradžioje šiaulietės nemažino apsukų. 23 min. D. Grigienė įmušė ketvrtąjį komandos įvartį, o 27 min. Irmantė Paulavičiūtė - penktąjį.

Deja, tuomet mūsiškės sustojo. Danės 31-ąją min. sugebėjo pelnyti pirmąjį įvartį, o 34 min. po mažojo kampinio priartėjo iki 2:5.

Laimei, jau kitoje atakoje „Gintrą-Strektę-Universitetą“ pažadino Ina Kenstavičiūtė, po gražaus individualaus reido nuginklavusi „Slagelse“ vartininkę šeštą kartą.

Tašką rungtynėse padėjo D. Kuklienė. Mūsiškės paskutinę mačo minutę uždirbo mažąjį kampinį, kai danės buvo pakeitusios vartininkę aikštės žaidėja. Todėl D. Kuklienė septintąjį įvartį pelnė be didesnio vargo.

Per pirmąsias šios dienos rungtynes šiaulietės 11:3 sutriuškino Italijos „Lorenzoni“ riedulininkes.

Per kitas A grupės rungtynes „Slagelse“ sužaidė lygiosiomis 5:5 su „Dundee Wanderers“ (Škotija) ekipa, o italės pralaimėjo škotėms 3:7.

Tai reiškia, kad „Gintra-Strektė-Universitetas“ po pirmosios turnyro dienos turi 10 taškų (už pergalę skiriami 5 taškai, už lygiąsias - 2), škotės - 7, danės - 2, italės - 0.

Pirmojo etapo kovas šiaulietės užbaigs rytoj 11.50 val. rungtynėmis su „Dundee Wanderers“.